Bezpiecznik automatyczny 100A - montaż panelowy - Egis 4706-100B
Bezpiecznik automatyczny 4706-100B, przeznaczony do montażu panelowego, oferuje niezawodną ochronę obwodów o natężeniu 100A. Doskonałe rozwiązanie do aplikacji wymagających dużej odporności na czynniki zewnętrzne.
Brutto
netto
Udostępnij
Na zamówienie Brak na stanie
Dostawa w ciągu 14 dni roboczych Na zamówienie
Szczegóły produktu
Indeks
4706-100B-EGIS
MPN
4706-100B
Karta techniczna
Stopień ochrony Kategoria Prąd znamionowy Egis Mobile Electric Napięcie znamionowe maksymalne Typ montażu Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa przy 14V Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa przy 28V
IP67 Bezpieczniki automatyczne 100 AMP Seria 85 48 V Panelowy 5000 AMP 3000 AMP
Opis
Specyfikacja
  • Stopień ochrony
    IP67
  • Kategoria
    Bezpieczniki automatyczne
  • Prąd znamionowy
    100 AMP
  • Egis Mobile Electric
    Seria 85
  • Napięcie znamionowe maksymalne
    48 V
  • Typ montażu
    Panelowy
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa przy 14V
    5000 AMP
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa przy 28V