Автоматичний запобіжник 60A - панельний монтаж - Egis 4707-060B
Автоматичний запобіжник 4707-060B марки Egis Mobile, призначений для панельний монтаж, забезпечує надійний захист електричних ланцюгів з інтенсивністю струму 60А. Гарантує надійність і безпеку в складних умовах експлуатації.
з податком
netto
Поділитися
На замовлення Немає в наявності
Доставка протягом 14 робочих днів На замовлення
Деталі продукту
Артикул
4707-060B-EGIS
MPN
4707-060B
Технічна документація
Рейтинг IP Kategoria Номінальний струм Egis Mobile Electric Максимальна номінальна напруга Тип монтажу Номінальна короткочасна вимикаюча здатність при 14V Номінальна короткочасна вимикаюча здатність при 28V
IP66 Автоматичний запобіжник 60 AMP Серія 87 48 V Панельний 5000 AMP 3000 AMP
Опис
Характеристики
  • Рейтинг IP
    IP66
  • Kategoria
    Автоматичний запобіжник
  • Номінальний струм
    60 AMP
  • Egis Mobile Electric
    Серія 87
  • Максимальна номінальна напруга
    48 V
  • Тип монтажу
    Панельний
  • Номінальна короткочасна вимикаюча здатність при 14V
    5000 AMP
  • Номінальна короткочасна вимикаюча здатність при 28V