Bezpiecznik automatyczny 60A - montaż panelowy - Egis 4707-060B
Bezpiecznik automatyczny 4707-060B, marki Egis Mobile, przeznaczony do montażu panelowego, oferuje niezawodną ochronę obwodów o natężeniu 60A. Gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo w wymagających środowiskach.
Brutto
netto
Udostępnij
Na zamówienie Brak na stanie
Dostawa w ciągu 14 dni roboczych Na zamówienie
Szczegóły produktu
Indeks
4707-060B-EGIS
MPN
4707-060B
Karta techniczna
Stopień ochrony Kategoria Prąd znamionowy Egis Mobile Electric Napięcie znamionowe maksymalne Typ montażu Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa przy 14V Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa przy 28V
IP66 Bezpieczniki automatyczne 60 AMP Seria 87 48 V Panelowy 5000 AMP 3000 AMP
Opis
Specyfikacja
  • Stopień ochrony
    IP66
  • Kategoria
    Bezpieczniki automatyczne
  • Prąd znamionowy
    60 AMP
  • Egis Mobile Electric
    Seria 87
  • Napięcie znamionowe maksymalne
    48 V
  • Typ montażu
    Panelowy
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa przy 14V
    5000 AMP
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa przy 28V