Bezpiecznik automatyczny 100A - montaż powierzchniowy - Egis 4704-100B
Bezpiecznik automatyczny 4704-100B, marki Egis Mobile, przeznaczony do montażu powierzchniowego, oferuje niezawodną ochronę obwodów o natężeniu 100A. Gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo w wymagających środowiskach.
Brutto
netto
Udostępnij
Available in limited quantity
Dostawa w ciągu 2 dni roboczych W magazynie
Szczegóły produktu
Indeks
4704-100B-EGIS
MPN
4704-100B
Karta techniczna
Stopień ochrony Kategoria Prąd znamionowy Egis Mobile Electric Napięcie znamionowe maksymalne Typ montażu Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa przy 14V Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa przy 28V
IP66 Bezpieczniki automatyczne 100 AMP Seria 87 48 V Powierzchniowy 5000 AMP 3000 AMP
Opis
Specyfikacja
  • Stopień ochrony
    IP66
  • Kategoria
    Bezpieczniki automatyczne
  • Prąd znamionowy
    100 AMP
  • Egis Mobile Electric
    Seria 87
  • Napięcie znamionowe maksymalne
    48 V
  • Typ montażu
    Powierzchniowy
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa przy 14V
    5000 AMP
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa przy 28V