Bezpiecznik automatyczny 80A - montaż powierzchniowy - Egis 4703-080B
Bezpiecznik automatyczny 4703-080B marki Egis Mobile, przeznaczony do montażu powierzchniowego, oferuje niezawodną ochronę obwodów o natężeniu 80A. Doskonałe rozwiązanie do aplikacji wymagających dużej odporności na czynniki zewnętrzne.
Brutto
netto
Udostępnij
W magazynie
Dostawa w ciągu 2 dni roboczych W magazynie
Szczegóły produktu
Indeks
4703-080B-EGIS
MPN
4703-080B
Karta techniczna
Stopień ochrony Kategoria Prąd znamionowy Egis Mobile Electric Napięcie znamionowe maksymalne Typ montażu Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa przy 14V Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa przy 48V
IP67 Bezpieczniki automatyczne 80 AMP Seria 85 48 V Powierzchniowy 3000 AMP 1500 AMP
Opis
Specyfikacja
  • Stopień ochrony
    IP67
  • Kategoria
    Bezpieczniki automatyczne
  • Prąd znamionowy
    80 AMP
  • Egis Mobile Electric
    Seria 85
  • Napięcie znamionowe maksymalne
    48 V
  • Typ montażu
    Powierzchniowy
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa przy 14V
    3000 AMP
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa przy 48V